• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DIC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DIC. Jeżeli chcesz otworzyć plik DIC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DIC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Dictionary Format N/A

Co to jest plik DIC?

Słownik słów, które mogą być odwoływane przez procesory tekstowe i inne programy. Często używane do sprawdzania pisowni i zapewnienia prawidłowej pisowni alternatyw dla błędnie napisanych słów.

Jak otworzyć plik DIC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DIC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DIC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DIC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DIC

Inne problemy z plikiem DIC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DIC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DIC:

  • plik DIC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DIC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DIC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik