• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DICPROOF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DICPROOF. Jeżeli chcesz otworzyć plik DICPROOF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DICPROOF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Office Dictionary Proofing Format Microsoft

Co to jest plik DICPROOF?

Plik używany przez programy Microsoft do odczytywania autentycznych dokumentów. Zawiera zbiór prefabrykowanych i zdefiniowanych przez użytkownika słów kluczowych i fraz. Często znalezione z nazwą pliku custom.Dicproof.

Plik custom.Dicproof można znaleźć w tym samym katalogu co plik custom.Dic, który jest zaktualizowaną wersją pliku DICPROOF, który jest używany w nowszych wersjach aplikacji firmy Microsoft.

Jak otworzyć plik DICPROOF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DICPROOF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DICPROOF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DICPROOF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DICPROOF

Inne problemy z plikiem DICPROOF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DICPROOF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DICPROOF:

  • plik DICPROOF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DICPROOF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DICPROOF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik