• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PDH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PDH. Jeżeli chcesz otworzyć plik PDH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PDH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ProntoDoc For Word Browser Display Document Template Step Function

Co to jest plik PDH?

Plik używany przez ProntoDoc for Word (PDW), plug-in dla programu Microsoft Word, który umożliwia użytkownikom automatyczne wypełnianie szablonów dokumentów. Archiwizuje szablon dokumentu i zawiera strukturę układu strony, a także pola szablonów, wypełnione danymi pochodzącymi z jednej lub więcej baz danych źródłowych (obsługiwane są SQL Server, SharePoint i Oracle). Służy do generowania treści zgodnych z formatem .MHT.

Program ProntoDoc for Word jest używany w środowiskach biznesowych do generowania raportów i innych dokumentów biznesowych. Szablony PDH umożliwiają użytkownikom końcowym generowanie zawartości do wyświetlania w przeglądarce za pomocą danych z małych baz danych do poziomu przedsiębiorstwa.

Jak otworzyć plik PDH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PDH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PDH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PDH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PDH

Inne problemy z plikiem PDH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PDH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PDH:

  • plik PDH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PDH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PDH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik