• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EDRWX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EDRWX. Jeżeli chcesz otworzyć plik EDRWX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EDRWX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft XPS Drawing Document Format Microsoft

Co to jest plik EDRWX?

Dokument utworzony w formacie .XPS. Zwykle zawiera rysunek CAD, taki jak plik .EDRW, który został wyeksportowany do formatu XML Paper Specification (XPS) z programu CAD. Może być oglądany z dowolnym przeglądarką plików XPS.

Jak otworzyć plik EDRWX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EDRWX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EDRWX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EDRWX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EDRWX

Inne problemy z plikiem EDRWX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EDRWX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EDRWX:

  • plik EDRWX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EDRWX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EDRWX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik