• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WLL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WLL. Jeżeli chcesz otworzyć plik WLL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WLL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Word Add-in Format Microsoft

Co to jest plik WLL?

Plik wtyczki używany przez program Microsoft Word, aplikacja do edytowania tekstu. Zawiera komponent oprogramowania dodający nowe funkcje do programu. Najczęściej opracowywane i rozprowadzane przez programistów innych firm, które integrują inne technologie z programem Word.

Jak otworzyć plik WLL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WLL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WLL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WLL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WLL

Inne problemy z plikiem WLL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WLL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WLL:

  • plik WLL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WLL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WLL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik