• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DOCMHTML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DOCMHTML. Jeżeli chcesz otworzyć plik DOCMHTML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DOCMHTML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Word MIME HTML Document Format Microsoft

Co to jest plik DOCMHTML?

Archiwalny dokument HTML MIME zapisany przez wcześniejsze wersje programu Microsoft Word, czyli edytor tekstu. Zawiera kod źródłowy HTML reprezentujący dokument w formacie podobnym do oryginalnego pliku .DOC lub .DOCX. Służy do przeglądania opublikowanych wersji dokumentów w przeglądarce internetowej.

Pliki DOCMHTML nie są już obsługiwane przez program Word. Zamiast tego, jeśli chcesz opublikować dokument jako HTML, użyj rozszerzeń .MHTML lub .MHT z pliku i rarr. Zapisz jako.

Jak otworzyć plik DOCMHTML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DOCMHTML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DOCMHTML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DOCMHTML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DOCMHTML

Inne problemy z plikiem DOCMHTML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DOCMHTML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DOCMHTML:

  • plik DOCMHTML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DOCMHTML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DOCMHTML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DOCMHTML
DOCMHTML do DOCMDOCMHTML do DOCDOCMHTML do DOCXDOCMHTML do DOTHTMLDOCMHTML do DOTM