• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EFTX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EFTX. Jeżeli chcesz otworzyć plik EFTX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EFTX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Office 2007 Theme Effect Format Microsoft

Co to jest plik EFTX?

Efekt motywu, który może być zastosowany do prezentacji i dokumentów w programie Microsoft Office 2007 lub nowszym. Zawiera efekty, które można zastosować do wykresów, grafiki SmartArt, tabel, obrazów, kształtów, tekstu i tekstu. Zawiera efekty dla linii, wypełnień i efektów specjalnych, takich jak efekty 3D i cień.

Pliki EFTX zawierają podzbiór danych przechowywanych w plikach .THMX. Aby utworzyć plik EFTX z pliku THMX, usuń foldery slideMasters, slideLayouts i _rels z folderu najwyższego motywu w pakiecie zipami THMX, a następnie zmień nazwę pliku na rozszerzenie ".Eftx".

Pliki EFTX są powszechnie używane w wielu dokumentach i prezentacjach pakietu Microsoft Office w celu zachowania tego samego wyglądu. Nie są dostępne w pakiecie Office 2008 for Mac.

Jak otworzyć plik EFTX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EFTX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EFTX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EFTX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EFTX

Inne problemy z plikiem EFTX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EFTX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EFTX:

  • plik EFTX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EFTX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EFTX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik