• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MHTML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MHTML. Jeżeli chcesz otworzyć plik MHTML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MHTML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mime MHTML Format N/A

Co to jest plik MHTML?

Format archiwum strony internetowej zapisany z pliku .HTML i zakodowany w formacie .MIME. Obejmuje zasoby powiązane z witryną sieci Web, takie jak obrazy, animacje Flash, aplety Java, pliki audio itp. Można je otwierać i wyświetlać bez udziału online.

Program Microsoft Word może zapisywać i otwierać archiwa internetowe MHTML Web.

Jak otworzyć plik MHTML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MHTML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MHTML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MHTML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MHTML

Inne problemy z plikiem MHTML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MHTML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MHTML:

  • plik MHTML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MHTML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MHTML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku MHTML
MHTML do PDF