• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MBBK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MBBK. Jeżeli chcesz otworzyć plik MBBK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MBBK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ManaBook Book Kit Format ManaBook Software

Co to jest plik MBBK?

Plik utworzony przez ManaBook, dodatek Microsoft Word używany do łączenia wielu dokumentów programu Word w jedną "książkę". Zawiera szablon lub "zestaw", który pozwala użytkownikom tworzyć nowe książki, które używają tego samego układu strony. Służy do zarządzania wieloma dokumentami za pośrednictwem pojedynczego interfejsu.

Pliki MBBK są używane w połączeniu z plikami .MBB do organizacji książek ManaBook.

Jak otworzyć plik MBBK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MBBK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MBBK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MBBK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MBBK

Inne problemy z plikiem MBBK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MBBK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MBBK:

  • plik MBBK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MBBK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MBBK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik