• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TXTRPT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TXTRPT. Jeżeli chcesz otworzyć plik TXTRPT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TXTRPT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CommScope Teletilt Control System Report CommScope

Co to jest plik TXTRPT?

Plik wygenerowany przez ATC Lite, oprogramowanie dołączone do anteny Teletilt Control System (eG, model ATC200-LITE-USB). Przechowuje raport generowany przez antenę i zapisuje go w formacie dokumentu Microsoft Word, dzięki czemu może zostać otwarty przy użyciu dowolnego oprogramowania zgodnego ze standardem Word.

Anteny Teletilt Control są wykorzystywane do prowadzenia badań radiowych (RF).

Jak otworzyć plik TXTRPT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TXTRPT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TXTRPT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TXTRPT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TXTRPT

Inne problemy z plikiem TXTRPT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TXTRPT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TXTRPT:

  • plik TXTRPT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TXTRPT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TXTRPT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik