• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DOCXML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DOCXML. Jeżeli chcesz otworzyć plik DOCXML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DOCXML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Word XML Document Microsoft

Co to jest plik DOCXML?

Dokument utworzony przez profesjonalne oprogramowanie do edytowania tekstu Microsoft Word. Przechowuje dokument w formacie raw XML, ale różni się od formatu .DOCX, który zapisuje dokumenty Open XML Word jako archiwa Zip.

Dokumenty Word XML częściej używają rozszerzenia pliku .XML.

Jak otworzyć plik DOCXML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DOCXML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DOCXML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DOCXML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DOCXML

Inne problemy z plikiem DOCXML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DOCXML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DOCXML:

  • plik DOCXML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DOCXML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DOCXML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik