• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PWI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PWI. Jeżeli chcesz otworzyć plik PWI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PWI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Pocket Word Document Format Microsoft

Co to jest plik PWI?

Dokument utworzony przez program Microsoft Word for Windows Mobile, program do edytowania tekstu zwany również "Pocket Word". stworzony na komputerach Pocket PC z systemem operacyjnym Windows Mobile. Podobny do dokumentu Word (.DOC), ale nie obsługuje funkcji, takich jak nagłówki, stopki i komentarze.

Widok "Notes" programu Microsoft Outlook może być używany do wyświetlania plików PWI podczas synchronizowania z urządzeniem Windows Mobile. Upewnij się, że synchronizacja jest włączona w przypadku notatek, a następnie synchronizuj z Centrum Windows Mobile Device Center (WMDC), a następnie wyświetl notatki w programie Outlook. Microsoft ActiveSync był wcześniej używany do otwierania plików PWI w połączeniu z programem Microsoft Word. Instalacja programu ActiveSync zawierała wtyczkę do programu Word, która umożliwia programowi Word otwarcie dokumentów. Jednak po zwolnieniu WMDC wsparcie PWI nie jest już zapewnione.

Niektóre pliki PWI można otwierać na komputerze z programem Microsoft Word. Dane tuszu mogą jednak nie wyświetlać prawidłowo. Program Microsoft OneNote 2003 potrafi odczytywać odręczne notatki i teksty w plikach PWI. Niektóre starsze wersje programu Microsoft Works mogą otwierać dokumenty Pocket Word, w tym Works 7.0.

Pliki PWI są również nazywane dokumentami InkWriter / Note Taker.

Jak otworzyć plik PWI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PWI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PWI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PWI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PWI

Inne problemy z plikiem PWI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PWI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PWI:

  • plik PWI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PWI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PWI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku PWI
PWI do DOCPWI do PDFPWI do RTFPWI do TEXTPWI do TXT