• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GLY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GLY. Jeżeli chcesz otworzyć plik GLY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GLY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Word Glossary Format Microsoft

Co to jest plik GLY?

Plik słowniczkowy używany przez Microsoft Word, program do edytowania tekstu. Obejmuje dane, które pomagają przekształcać sformułowanie słownictwa między wersjami programu Word.

Pliki 50convrt.Gly, 55convrt.Gly ​​i 60convrt.Gly ​​są dostarczane z pakietem MS Office for Windows 95 Resource Kit. Pomagają przekształcać słowniki MS-DOS w wersjach 5.0, 5.5 i 6.0 w celu dodania wpisów AutoText do programu Word 7.0.

Domyślny plik słownika jest nazywany normalnym. Zwykle.

Jak otworzyć plik GLY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GLY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GLY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GLY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GLY

Inne problemy z plikiem GLY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GLY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GLY:

  • plik GLY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GLY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GLY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik