• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VML. Jeżeli chcesz otworzyć plik VML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Vector Markup Language Format Microsoft

Co to jest plik VML?

Plik utworzony w formacie XML w języku VML (Vector Markup Language). Zawiera kod XML, który opisuje obraz wektorowy. Powszechnie osadzone w opublikowanych stronach HTML do wyświetlania obrazów wektorowych.

Chociaż standard VML nie jest już rozwijany, nadal jest obsługiwany przez różne produkty oprogramowania firmy Microsoft. W szczególności Microsoft Internet Explorer obsługuje renderowanie obrazów VML w witrynach sieci Web. VML jest również używany przez Mapy Google w programie Internet Explorer.

Jak otworzyć plik VML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VML

Inne problemy z plikiem VML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VML:

  • plik VML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik