• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MHT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MHT. Jeżeli chcesz otworzyć plik MHT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MHT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mime HTML (MHTML) Format N/A

Co to jest plik MHT?

Archiwum stron internetowych zapisane w programie Internet Explorer. Sformatowany za pomocą MIME HTML lub "MHTML", który zapisuje w formacie HTML, obrazy i inne pliki multimedialne. Kodowane z kodowaniem .MIME.

Większość stron sieci Web wyświetlanych w przeglądarce sieci Web zawiera tylko obrazy HTML i obrazy odniesienia oraz inne pliki multimedialne zapisane w innych katalogach na serwerze. Ponieważ wszystkie pliki są kodowane w jednym pliku w dokumencie MHTML, pliki MHT są powszechnie używane do archiwizacji stron sieci Web.

Program Microsoft Word może zapisywać i otwierać archiwa internetowe MHTML Web.

Jak otworzyć plik MHT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MHT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MHT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MHT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MHT

Inne problemy z plikiem MHT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MHT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MHT:

  • plik MHT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MHT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MHT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku MHT
MHT do PDF