• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WPF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WPF. Jeżeli chcesz otworzyć plik WPF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WPF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel WordPerfect Form Format Corel

Co to jest plik WPF?

Forma utworzona przez oprogramowanie WordPerfect. Zawiera pola do wprowadzania danych, które można dostosować przez użytkownika. Może być również otwarty przez program Microsoft Word i eksportowany przez program Adobe Capture.

Jak otworzyć plik WPF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WPF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WPF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WPF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WPF

Inne problemy z plikiem WPF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WPF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WPF:

  • plik WPF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WPF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WPF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik