• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DOCHTML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DOCHTML. Jeżeli chcesz otworzyć plik DOCHTML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DOCHTML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Word HTML Document Format Microsoft

Co to jest plik DOCHTML?

Wersja HTML dokumentu utworzonego za pomocą programu Microsoft Word, edytora tekstu. Zawiera kod źródłowy HTML, który wyświetla dokument w formacie zbliżonym do oryginalnego pliku .DOC lub .DOCX. Służy do publikowania i przeglądania zawartości dokumentu w przeglądarce internetowej.

Format DOCHTML nie jest już obsługiwany przez program Microsoft Word. Zamiast tego należy używać do zapisywania dokumentów w programie Word za pomocą rozszerzeń .MHTML lub .MHT, aby wyświetlić je w przeglądarce sieci Web.

Jak otworzyć plik DOCHTML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DOCHTML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DOCHTML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DOCHTML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DOCHTML

Inne problemy z plikiem DOCHTML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DOCHTML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DOCHTML:

  • plik DOCHTML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DOCHTML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DOCHTML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DOCHTML
DOCHTML do PDF