• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PDZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PDZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik PDZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PDZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ProntoDoc For Word Structured Text Document Template Step Function

Co to jest plik PDZ?

Plik używany przez ProntoDoc for Word (PDW), wtyczkę Microsoft Word, która pomaga wygenerować i automatycznie wypełniać dokumenty. Zawiera szablon dla dokumentu i zawiera informacje o strukturze strony i pola szablonów wypełniane przez program ProntoDoc for Word. Służy do generowania treści zgodnych z formatem XML i innymi formatami, użytecznymi do wymiany danych i innych celów.

Program ProntoDoc for Word jest używany w środowiskach biznesowych do generowania raportów i innych dokumentów biznesowych.

Jak otworzyć plik PDZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PDZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PDZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PDZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PDZ

Inne problemy z plikiem PDZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PDZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PDZ:

  • plik PDZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PDZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PDZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik