• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o Adobe Illustrator

Adobe Illustrator to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Adobe Illustrator - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Adobe Illustrator jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Adobe Illustrator będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Adobe Illustrator.

Typy plików wspierane przez Adobe Illustrator
ACB AI AIA AIP AIT BMP CDR CGM DIB DWG DXF EMF EMZ ENV EPF EPS EPSF FH10 FH11 FH7 FH8 FH9 FMOD FT11 FT8 GIF ICB IDEA JPE JPEG JPF JPG JPX LEX PCT PCX PDD PDF PDFS PIC PNG PS PSD PSID PXR RLE SBX SVG SVGZ TGA TIF TIFF VDA WMF AI3 AI4 AI5 AI6 AI7 AI8 ARTZ ASEF EPS3 EPSP
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Adobe Illustrator
AI do DWG AI do EMZ AI do EPS AI do JPG AI do PDF AI do PSD AI do WMF AIT do AI6 AIT do BMP BMP do EMZ BMP do EPF BMP do EPS BMP do JPG BMP do PDF BMP do PNG BMP do PSD BMP do TIF BMP do WMF CDR do AI CDR do BMP CDR do DWG CDR do DXF CDR do EMF CDR do EPF CDR do EPS CDR do JPG CDR do PDF CDR do PNG CDR do PS CDR do PSD CDR do SVG CDR do TGA CDR do TIF CDR do WMF DIB do PNG DWG do AI DWG do DXF DWG do EMZ DWG do PDF DWG do PS DWG do SVG DWG do SVGZ DXF do DWG EMF do EMZ EMF do PNG EMZ do JPG EMZ do BMP EMZ do EMF EMZ do PDF EMZ do PNG EMZ do PSD EMZ do SVG EMZ do SVGZ EPF do PDF EPF do AI EPF do EMZ EPF do EPS EPF do PNG EPS do JPG EPS do BMP EPS do EMZ EPS do EPF EPS do PDF FXG do PDF IDEA do EMZ IDEA do AI5 IDEA do PDF JP2 do JPG JP2 do EMZ JP2 do EPF JP2 do PNG JP2 do PSD JPG do AI JPG do BMP JPG do DWG JPG do EMZ JPG do EPF JPG do PDF JPG do PNG JPG do PSD JPG do TGA JPG do TIF PCX do EMZ PCX do EPF PCX do PDF PNG do JPG PNG do BMP PNG do EMF PNG do EMZ PNG do EPF PNG do PDF PNG do PSD PS do PDF PSD do AI PSD do BMP PSD do EMZ PSD do JPG PSD do PNG SVG do PDF SVG do EMF SVG do EMZ SVG do EPF SVGZ do EMZ SVGZ do EPF SVGZ do PDF TGA do JPG TGA do PSD TGA do TIF TIF do JPG TIF do BMP WMF do AI4 WMF do PNG
Pobierz Adobe Illustrator

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Adobe Illustrator, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Adobe Illustrator i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Adobe Illustrator - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Adobe Illustrator
Znajdź plik