• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EMF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EMF. Jeżeli chcesz otworzyć plik EMF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EMF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Enhanced Windows Metafile Picture Microsoft

Co to jest plik EMF?

Format grafiki wektorowej Windows rozpoznany przez wiele aplikacji do edycji grafiki. Zasadniczo 32-bitowa wersja oryginalnego formatu Windows Metafile Format (.WMF), obsługująca tylko 16-bitowe dane. Zapisuje dane obrazu w formacie RGB i nie obsługuje danych CMYK.

EMF może być również używany jako język grafiki sterowników drukarki.

Jak otworzyć plik EMF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EMF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EMF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EMF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EMF

Inne problemy z plikiem EMF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EMF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EMF:

  • plik EMF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EMF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EMF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku EMF
EMF do EMZEMF do PNG