• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PXR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PXR. Jeżeli chcesz otworzyć plik PXR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PXR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pixar Picture Format Pixar

Co to jest plik PXR?

Nieskompresowany format obrazu rastrowego wykorzystywany przez stacje robocze firmy Pixar. Zapisuje dane obrazu w formacie RGB lub skali szarości z 8 bitami na kanał. Opracowany w 1986 roku przez Pixar i został wykorzystany do animacji komputerowej i medycznych celów obrazowania.

Jak otworzyć plik PXR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PXR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PXR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PXR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PXR

Inne problemy z plikiem PXR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PXR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PXR:

  • plik PXR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PXR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PXR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik