• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ICB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ICB. Jeżeli chcesz otworzyć plik ICB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ICB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Truevision Targa Format Avid Technology

Co to jest plik ICB?

Obraz bitmapowy utworzony przy użyciu standardowego formatu Targa. Pierwotnie wykorzystywany do generowania grafiki Targa za pomocą karty graficznej ATB i oprogramowania ICB-PAINT lub programu TARGA-PAINT.

Obrazy Targa są najczęściej widywane z rozszerzeniem .TGA.

Jak otworzyć plik ICB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ICB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ICB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ICB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ICB

Inne problemy z plikiem ICB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ICB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ICB:

  • plik ICB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ICB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ICB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik