• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AIT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AIT. Jeżeli chcesz otworzyć plik AIT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AIT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Illustrator Template Format Adobe Systems

Co to jest plik AIT?

Plik AIT to szablon utworzony przez Adobe Illustrator, program do rysowania grafiką wektorową. Zawiera domyślną treść, ustawienia, obrazy i układ rysunku. Pliki AIT służą do tworzenia wielu plików rysunku .AI z takimi samymi stylami i formatowaniem.

Szablony AIT są przydatne do projektowania materiałów drukowanych, stron internetowych i mobilnych makiet, logo, grafiki filmowej i wideo. Szablon umożliwia powielanie projektów i udostępnianie projektów innym użytkownikom programu Illustrator.

Możesz otworzyć szablon AIT po prostu klikając dwukrotnie plik lub wybierając Plik i rarr. Otwarty....

Możesz utworzyć szablon AIT, wybierając Plik i rarr. Nowy z szablonu ... lub wybrając Plik i rarr. Zapisz jako szablon ... Otwórz plik AI.

Można również pobrać szablony z Adobe Stock bezpośrednio w programie Illustrator, wybierając Plik i rarr. Nowy ..., wybierając szablon i klikając przycisk Pobierz.

Szablony AIT są zazwyczaj umieszczone w folderze Szablony w instalacji programu Illustrator.

Jak otworzyć plik AIT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AIT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AIT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AIT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AIT

Inne problemy z plikiem AIT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AIT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AIT:

  • plik AIT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AIT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AIT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku AIT
AIT do AI6AIT do BMP