• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ASEF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ASEF. Jeżeli chcesz otworzyć plik ASEF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ASEF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Swatch Exchange Adobe Systems Incorporated

Co to jest plik ASEF?

Plik używany przez program Adobe InCopy, InDesign i Illustrator, profesjonalne układy stron i aplikacje do projektowania grafiki. Podobne do bardziej popularnego rozszerzenia pliku próbki .ASE. Zawiera zapisaną kolekcję kolorów. Umożliwia udostępnianie między ilustratorami i wydawcami w celu użycia różnych próbek kolorów.

Jak otworzyć plik ASEF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ASEF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ASEF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ASEF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ASEF

Inne problemy z plikiem ASEF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ASEF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ASEF:

  • plik ASEF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ASEF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ASEF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik