• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FMOD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FMOD. Jeżeli chcesz otworzyć plik FMOD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FMOD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Illustrator Flattening Module Format Adobe Systems

Co to jest plik FMOD?

Plik używany przez Adobe Illustrator, program do rysowania wektorów. Zawiera ustawienia dla procesu spłaszczania obrazu, czyli jak wiele warstw i folii jest rastryzowanych w pojedynczym obrazie. Używane do wyświetlania podglądu graficznego przed wydrukowaniem lub publikowaniem w formacie cyfrowym.

Jak otworzyć plik FMOD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FMOD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FMOD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FMOD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FMOD

Inne problemy z plikiem FMOD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FMOD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FMOD:

  • plik FMOD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FMOD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FMOD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik