• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IDEA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IDEA. Jeżeli chcesz otworzyć plik IDEA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IDEA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Ideas Vector Drawing Format Adobe Systems

Co to jest plik IDEA?

Obraz stworzony przez Adobe Ideas, aplikację dotykową do edycji zdjęć wektorowych dla tabletów z Androidem. Mogą zawierać obiekty wektorowe, warstwy, motywy kolorów i inne grafiki. Jest to powszechnie używany do szybkiego edytowania ręcznie przed wykonaniem ostatecznych modyfikacji w komputerach stacjonarnych w wersji Photoshop i Illustrator.

Pliki IDEA mogą być importowane do programu Adobe Illustrator CS5, jeśli jest zainstalowany plugin Adobe Ideas. Ta wtyczka jest częścią pakietu dodatków Adobe Creative Cloud Desktop Plug-ins.

Adobe Ideas jest obecnie częścią aplikacji Adobe Illustrator Draw dla iOS.

Jak otworzyć plik IDEA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IDEA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IDEA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IDEA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IDEA

Inne problemy z plikiem IDEA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IDEA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IDEA:

  • plik IDEA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IDEA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IDEA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku IDEA
IDEA do EMZIDEA do AI5IDEA do PDF