• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PDFS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PDFS. Jeżeli chcesz otworzyć plik PDFS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PDFS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Illustrator Format Adobe Systems

Co to jest plik PDFS?

Plik ustawień używany przez starsze wersje programu Adobe InDesign i Adobe Illustrator. Zawiera instrukcje eksportowania pliku .PDF z otwartego dokumentu. Służy do tworzenia plików PDF o tych samych właściwościach.

Pliki PDFS zostały zastąpione przez pliki .JOBOPTIONS w programie InDesign CS2 i nowszych wersjach.

Jak otworzyć plik PDFS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PDFS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PDFS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PDFS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PDFS

Inne problemy z plikiem PDFS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PDFS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PDFS:

  • plik PDFS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PDFS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PDFS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik