• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PDD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PDD. Jeżeli chcesz otworzyć plik PDD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PDD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel PaintShop Photo Pro Bitmap Graphics Format Adobe Systems

Co to jest plik PDD?

Obraz utworzony za pomocĘ ... programu Adobe PhotoDeluxe, programu do edycji zdjęć, który usprawnia wspólne zadania redakcyjne. Został zastąpiony programem Adobe Photoshop Elements w 2002 r., Który jest bardziej podobny do programu flagowego programu Adobe.

Jak otworzyć plik PDD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PDD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PDD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PDD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PDD

Inne problemy z plikiem PDD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PDD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PDD:

  • plik PDD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PDD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PDD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik