• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSID

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSID. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSID, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSID

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Commodore 64 Tunes And Sound Effects Format Adobe Systems

Co to jest plik PSID?

Obraz zapisany w formacie czytelnym dla drukarki, często zawierający grafikę wektorową i tekst. Można ładować przez obsługę drukarek PostScript i drukować bezpośrednio z pliku.

Pliki postscriptowe zazwyczaj mają rozszerzenie pliku .PS.

Jak otworzyć plik PSID?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSID jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSID z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSID którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSID

Inne problemy z plikiem PSID

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSID nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSID:

  • plik PSID którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSID z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSID nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik