• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EMZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EMZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik EMZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EMZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Compressed Enhanced Metafile Microsoft

Co to jest plik EMZ?

Plik EMZ to skompresowany obraz używany przez programy Microsoft, takie jak Visio i pakiet Office. Zawiera ulepszony plik Metafile (plik .EMF), który został skompresowany przy użyciu algorytmu kompresji .GZIP.

Pliki EMZ można rozpakować za pomocą narzędzia do dekompresji GZIP, takiego jak GNU zip (gzip.Exe) lub WinGZip. Po dekompresji mogą być otwierane w standardowych plikach EMF.

Jak otworzyć plik EMZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EMZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EMZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EMZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EMZ

Inne problemy z plikiem EMZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EMZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EMZ:

  • plik EMZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EMZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EMZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku EMZ
EMZ do JPGEMZ do BMPEMZ do EMFEMZ do JP2EMZ do PCXEMZ do PDFEMZ do PNGEMZ do PSDEMZ do SVGEMZ do SVGZ