• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SBX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SBX. Jeżeli chcesz otworzyć plik SBX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SBX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Illustrator Tsume Format Adobe

Co to jest plik SBX?

Plik utworzony przez program Illustrator, program do edycji grafiki wektorowej. Zawiera proporcjonalne dane kerningu dla znaków chińskich, japońskich i koreańskich (CJK). Do czcionek CJK używających wbudowanego odstępu proporcjonalnego. Nie ma być ręcznie otwierane.

Większość znaków CJK jest monofizowana (każdy znak ma tę samą poziome i pionowe długości). Jednak przy korzystaniu z opcji Tsume, domyślne monospacowanie zmieni się na proporcjonalną szerokość i wysokość tekstu.

Jak otworzyć plik SBX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SBX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SBX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SBX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SBX

Inne problemy z plikiem SBX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SBX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SBX:

  • plik SBX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SBX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SBX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik