• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FH11

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FH11. Jeżeli chcesz otworzyć plik FH11, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FH11

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe FreeHand 11 Drawing Format Adobe Systems

Co to jest plik FH11?

Obraz Vector utworzony przez program FreeHand 11, program rysunkowy opracowany przez firmę Macromedia i przejęty przez firmę Adobe Systems. Zawiera punkty, linie i krzywe, które można skalować bez utraty jakości obrazu. Również mogą zawierać gradienty i kolory.

Pliki rysunków FH11 są powszechnie używane do tworzenia broszur, logo firmy i innych materiałów drukarskich.

FreeHand został przerwany przez firmę Adobe w 2007 roku.

Jak otworzyć plik FH11?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FH11 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FH11 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FH11 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FH11

Inne problemy z plikiem FH11

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FH11 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FH11:

  • plik FH11 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FH11 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FH11 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik