• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AIP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AIP. Jeżeli chcesz otworzyć plik AIP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AIP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Illustrator Plugin Format Adobe Systems

Co to jest plik AIP?

Plik wtyczek używany przez program Adobe Illustrator, program do edycji grafiki wektorowej. Zapewnia rozszerzenie, które dodaje nowe funkcje i funkcje do oprogramowania. Musi być umieszczony w katalogu / Plug-ins / w folderze instalacyjnym, który ma być aktywny.

Jak otworzyć plik AIP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AIP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AIP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AIP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AIP

Inne problemy z plikiem AIP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AIP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AIP:

  • plik AIP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AIP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AIP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik