• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FT11

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FT11. Jeżeli chcesz otworzyć plik FT11, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FT11

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe FreeHand 11 Template Format Adobe Systems

Co to jest plik FT11?

Szablon utworzony za pomocą programu Adobe FreeHand w wersji 11, opartego na wektorze programu rysującego służącego do tworzenia ilustracji. Zawiera domyślne ustawienia i elementy projektu dla rysunku. Używany jako punkt wyjścia do tworzenia wielu rysunków (plików .FH11) o podobnym wyglądzie.

Firma FreeHand, pierwotnie opracowana przez firmę Macromedia, została przejęta, a następnie przerwana przez firmę Adobe, która oferuje teraz Illustrator do rysowania opartego na wektorach.

Jak otworzyć plik FT11?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FT11 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FT11 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FT11 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FT11

Inne problemy z plikiem FT11

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FT11 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FT11:

  • plik FT11 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FT11 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FT11 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik