• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PIC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PIC. Jeżeli chcesz otworzyć plik PIC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PIC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Picture Format N/A

Co to jest plik PIC?

Obraz bitmapowy utworzony przez program IBM Lotus lub wiele innych aplikacji. Możliwe programy obejmują Advanced Art Studio, Micrografx Draw i SoftImage 3D. Nie należy mylić z formatem .PICT.

Jak otworzyć plik PIC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PIC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PIC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PIC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PIC

Inne problemy z plikiem PIC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PIC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PIC:

  • plik PIC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PIC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PIC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik