• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JPE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JPE. Jeżeli chcesz otworzyć plik JPE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JPE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JPEG Bitmap Image Format Joint Photographic Experts Group

Co to jest plik JPE?

24-bitowy, skompresowany format graficzny JPEG, powszechnie używany do grafiki internetowej. Najlepiej nadaje się do zdjęć lub obrazów, które zawierają wiele kolorów. Jest również używany przez większość aparatów cyfrowych do zapisywania zdjęć cyfrowych.

Obrazy JPEG wykorzystują kompresję stratną, co oznacza, że ​​jakość obrazu jest utrata podczas kompresji. Im bardziej kompresja jest używana, tym mniej wyraźne zostanie obraz.

Pliki JPEG najczęściej używają rozszerzenia .JPG.

Jak otworzyć plik JPE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JPE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JPE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JPE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JPE

Inne problemy z plikiem JPE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JPE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JPE:

  • plik JPE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JPE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JPE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik