• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FT8

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FT8. Jeżeli chcesz otworzyć plik FT8, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FT8

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe FreeHand 8 Template Format Adobe Systems

Co to jest plik FT8?

Plik szablonu utworzony za pomocą programu Adobe FreeHand 8, programu rysującego, który był wcześniej własnością firmy Macromedia. Zapisuje domyślne ustawienia dla ilustracji. Służy do szybkiego tworzenia rysunków o wspólnych elementach projektu.

FreeHand nie jest już rozwijany. Został on nabyty przez firmę Adobe, która obecnie oferuje program Illustrator do tworzenia rysunków wektorowych.

Jak otworzyć plik FT8?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FT8 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FT8 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FT8 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FT8

Inne problemy z plikiem FT8

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FT8 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FT8:

  • plik FT8 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FT8 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FT8 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik