• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o IrfanView

IrfanView to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez IrfanView - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program IrfanView jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy IrfanView będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu IrfanView.

Typy plików wspierane przez IrfanView
B3D BMP CGM CR2 DCM DDS DIB DJVU DNG ECW EMF FPX G3 GIF HPG IFF ILBM JNG JP2 JPC JPF JPG JPG2 JPX KDC MNG NLM OPLC PBM PCD PCX PGM PICTCLIPPING PNG PPM RAW RW2 SR SUN TN WEBP WMF WPG XBM XCF XIF XPM YUV BWC FPIX GIFF IW44 JPM LWF
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą IrfanView
BMP do GIF BMP do JPG BMP do PNG BMP do WMF DCM do JPG ECW do JPG EMF do PNG GIF do BMP GIF do JPG GIF do PNG JP2 do JPG JP2 do PNG JPG do BMP JPG do GIF JPG do JP2 JPG do PNG PNG do JPG PNG do BMP PNG do EMF PNG do GIF RW2 do JPG WMF do PNG
Pobierz IrfanView

Jeżeli potrzebujesz pobrać program IrfanView, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania IrfanView i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta IrfanView - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta IrfanView
Znajdź plik