• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FPX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FPX. Jeżeli chcesz otworzyć plik FPX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FPX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kodak FlashPiX Bitmap Image Kodak

Co to jest plik FPX?

Obraz zapisany w formacie Kodak FlashPix, format obrazu bitmapowego zoptymalizowany do fotografii cyfrowej. Używany przez program "Picture Easy Software" dołączony do aparatów cyfrowych firmy Kodak.

Format FlashPix został opracowany przez firmę Kodak wraz z partnerami Microsoft, Hewlett-Packard i Live Picture.

Jak otworzyć plik FPX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FPX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FPX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FPX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FPX

Inne problemy z plikiem FPX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FPX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FPX:

  • plik FPX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FPX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FPX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik