• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JPG2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JPG2. Jeżeli chcesz otworzyć plik JPG2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JPG2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JPEG 2000 Image Format (ISO 15444-1) Format Joint Photographic Experts Group

Co to jest plik JPG2?

Skompresowany obraz bitmapowy utworzony przy użyciu standardu JPEG 2000, który zawiera algorytm kompresji wavelet, aby kompresować obrazy lepiej niż standardowy format JPEG. Bardziej powszechnie widać rozszerzenia plików .JP2 i .JPX.

Jak otworzyć plik JPG2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JPG2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JPG2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JPG2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JPG2

Inne problemy z plikiem JPG2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JPG2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JPG2:

  • plik JPG2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JPG2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JPG2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik