• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SR. Jeżeli chcesz otworzyć plik SR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sun Raster Bitmap Graphics Format Sun Microsystems

Co to jest plik SR?

Obraz bitmapowy generowany przez stację roboczą Sun Microsystems. Używany jako macierzysty format obrazu na platformie Sun Unix. Częściej widziane z rozszerzeniem .SUN lub .RAS.

Jak otworzyć plik SR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SR

Inne problemy z plikiem SR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SR:

  • plik SR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik