• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku YUV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem YUV. Jeżeli chcesz otworzyć plik YUV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku YUV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
YUV 16Bits Image Format N/A

Co to jest plik YUV?

Obraz utworzony w formacie YUV, który dzieli kolor na składniki Y, U i V. Zapisuje jasność (luminancja) jako wartość Y, a kolor (chrominancja) jako wartości U i V. Może być używany do przechowywania informacji o kolorze dokładniej niż bezpośrednia reprezentacja RGB.

Format YUV jest często napisany Y'UV.

Jak otworzyć plik YUV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku YUV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi YUV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem YUV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik YUV

Inne problemy z plikiem YUV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem YUV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami YUV:

  • plik YUV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku YUV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik YUV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik