• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JPC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JPC. Jeżeli chcesz otworzyć plik JPC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JPC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JPEG2000 Code Stream Image Format Joint Photographic Experts Group

Co to jest plik JPC?

Format obrazu wykorzystujący zaawansowaną kompresję w formacie JPEG 2000. Obsługuje głębia kolorów 8, 24 i 32 bity na piksel. Obsługuje również obszary kolorów w skali szarości, RGB, YCbCr, XYZ i Lab.

Jak otworzyć plik JPC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JPC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JPC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JPC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JPC

Inne problemy z plikiem JPC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JPC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JPC:

  • plik JPC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JPC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JPC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik