• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PBM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PBM. Jeżeli chcesz otworzyć plik PBM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PBM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Portable Bitmap Format N/A

Co to jest plik PBM?

1-bitowy obraz czarno-biały. Sformatowany w formacie tekstowym. Podstawowy format obrazu rastrowego, w którym każdy piksel jest reprezentowany przez bajt, który zawiera 1 lub 0. 1 oznacza kolor czarny, a 0 oznacza białe piksele.

Jak otworzyć plik PBM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PBM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PBM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PBM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PBM

Inne problemy z plikiem PBM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PBM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PBM:

  • plik PBM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PBM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PBM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik