• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DJVU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DJVU. Jeżeli chcesz otworzyć plik DJVU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DJVU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DjVu Image Format LizardTech

Co to jest plik DJVU?

Plik DJVU to skompresowany format obrazu opracowany przez firmę AT & T i sprzedawany przez firmę LizardTech. Ma to umożliwić twórcom treści skanowanie kolorowych stron z wysokiej rozdzielczości w książkach, czasopismach, komiksach, katalogach itd. Publikowanie ich w sieci.

Kompresja DjVu może kompresować dokumenty kolorowe 5 do 10 razy więcej niż .JPEG lub .GIF kompresji i od 3 do 8 razy więcej niż .TIFF kompresji dla dokumentów czarno-białych.

DjVu jest wymawiane "deja vu".

Jak otworzyć plik DJVU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DJVU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DJVU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DJVU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DJVU

Inne problemy z plikiem DJVU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DJVU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DJVU:

  • plik DJVU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DJVU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DJVU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DJVU
DJVU do PDFDJVU do JPGDJVU do PNG