• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TN. Jeżeli chcesz otworzyć plik TN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LG Encoded JPG Image Format LG

Co to jest plik TN?

Format obrazu używany przez niektóre telefony komórkowe LG, w tym LG Env3 i LG EnV Touch. Zapisuje zdjęcie wykonane przez telefon i zostaje zapisane na karcie pamięci (MicroSD) w urządzeniu. Nie można wyświetlać z tradycyjnymi przeglądarkami grafiki, ale zamiast tego powinien być przesłany z telefonu do adresu e-mail użytkownika, aby wyświetlić go na komputerze jako plik .JPG (Media Center i zdjęcia w formacie rar & rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr & rarr. Wiadomość obrazkowa).

Niektórzy użytkownicy mieli sukcesy otwierając pliki TN na lokalnym komputerze ręcznie, zmieniając rozszerzenie ".Tn" na ".Jpg" i otwierając je przy użyciu programu IrfanView.

Chociaż niektóre informacje wskazują, że pliki z rozszerzeniem ".Tn" są obrazami Tracor Northern, jest mało prawdopodobne. Format Tracor Northern (TN), opisany w amerykańskim tekście geologicznym, jest używany przez Tracor Northern (obecnie NORAN Instruments) elektroniczny sprzęt do badań mikroskopowych do rejestrowania obrazów z 512x512 pikseli, 8-bitowa szarość format. Te obrazy używają rozszerzenia ".Sem", a nie rozszerzenia ".Tn" i mogą być konwertowane na pliki .GIF przy użyciu programu SEM2GIF.EXE lub do zastrzeżonego formatu ".Bin" używającego programu SEM2BIN.EXE. Format obrazu ".Sem" nie jest formatem stosowanym przez nowoczesne urządzenia mobilne.

Jak otworzyć plik TN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TN

Inne problemy z plikiem TN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TN:

  • plik TN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik