• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SUN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SUN. Jeżeli chcesz otworzyć plik SUN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SUN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sun Raster Bitmap Image Format Sun Microsystems

Co to jest plik SUN?

Obraz bitmapowy generowany przez stację roboczą Sun Microsystems. Oryginalny format graficzny używany przez system operacyjny Sun Unix. Używa standardowego formatu obrazu, który może być odczytywany przez kilka programów graficznych.

Jak otworzyć plik SUN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SUN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SUN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SUN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SUN

Inne problemy z plikiem SUN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SUN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SUN:

  • plik SUN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SUN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SUN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik