• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MNG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MNG. Jeżeli chcesz otworzyć plik MNG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MNG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Multiple Network Graphics N/A

Co to jest plik MNG?

Rozszerzenie formatu obrazu .PNG, który używa indeksowanych kolorów i obsługuje animacje graficzne. Podobne do animowanego pliku .GIF, ale używa wyższej kompresji i oferuje pełną obsługę alfa (wielopoziomowa przezroczystość).

Jak otworzyć plik MNG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MNG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MNG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MNG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MNG

Inne problemy z plikiem MNG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MNG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MNG:

  • plik MNG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MNG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MNG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik