• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PICTCLIPPING

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PICTCLIPPING. Jeżeli chcesz otworzyć plik PICTCLIPPING, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PICTCLIPPING

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Picture Clipping Format Apple

Co to jest plik PICTCLIPPING?

Obraz przechwycony przez program Mac OS X Finder, gdy użytkownik podświetla i przeciągnie grafikę na pulpit. Obsługuje zarówno treść obrazu, jak i osadzone dane tekstowe. Często używany do kopiowania okładek okładek albumów iTunes.

Wycinanie obrazów można konwertować na inne formaty obrazu przy użyciu aplikacji GraphicsConverter firmy Lemkesoft.

Pliki PICTCLIPPING można także tworzyć przy użyciu innej zaznaczonej zawartości, na przykład wyróżnionych komórek w arkuszu kalkulacyjnym Apple Numbers.

Jak otworzyć plik PICTCLIPPING?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PICTCLIPPING jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PICTCLIPPING z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PICTCLIPPING którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PICTCLIPPING

Inne problemy z plikiem PICTCLIPPING

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PICTCLIPPING nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PICTCLIPPING:

  • plik PICTCLIPPING którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PICTCLIPPING z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PICTCLIPPING nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik