• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RW2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RW2. Jeżeli chcesz otworzyć plik RW2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RW2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Panasonic Lumix RAW Image Format Panasonic

Co to jest plik RW2?

Plik RAW aparatu utworzony przez aparat cyfrowy Panasonic, taki jak LX3 i LX5. Zawiera obraz rastrowy RAW, przechwytywany przez czujnik aparatu. Można dostosować kolor, ekspozycję i inne właściwości w edytorze obrazów.

Jak otworzyć plik RW2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RW2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RW2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RW2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RW2

Inne problemy z plikiem RW2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RW2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RW2:

  • plik RW2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RW2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RW2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku RW2
RW2 do JPGRW2 do JPEGRW2 do RAW